Поділитися публікацією:

21 квітня, відбулася презентація передпроектної пропозиції, щодо будівництва санаторно-оздоровчого комплексу “Пуща – Татарів”.

Інвестори, представники оздоровчого центру “Пуща” м. Київ зацікавлені у будівництві санаторію на землях громади с. Татарів.

На жаль приїзд потенційного інвестора не викликав ажіотажу серед жителів села, на зустріч прийшли біля двох десятків зацікавлених осіб, повідомив сільський голова Татарова Олег Дзем’юк.

“Опісля презентації відбулася жвава дискусія-обговорення майбутнього проекту… Запитань було багато: і в тему і не дуже… (чимало присутніх так і не змогли чи не захотіли зрозуміти здавалося б прості речі: Хто такий інвестор і яка мета його діяльності?; або чим відрізняється інвестор від благодійника?…). Та під завершення зустрічі чимало “скептиків”, все ж таки визнали, що наявність такого закладу у Татарові принесе користь нашому курортному селу, – пише Олег Дзем’юк.

555

Думка та позиція інвестора – це одне, але що отримає громада села від його діяльності? Отож варто перерахувати ряд вигод від інвестицій:

  1. Надходження до сільського бюджету (податки, збори, плата за оренду земельної ділянки…).
  2. 40 нових робочих місць.
  3. Розвиток туристично-оздоровчої інфраструктури села.
  4. Збільшення кількості відвідувачів Татарова, особливо у міжсезоння.
  5. Промоція села, як бальнеологічного курорту Карпат.
  6. Можливість проходження медично-діагностичних процедур (УЗД, аналіз крові, електрокардіограма… ) та медичні консультації фахівців не виїжджаючи з Татарова.
  7. СПА-зона, басейн, масажні та діагностичні кабінети.

Підсумовуючи зустріч варто відзначити чітку позицію інвестора та його вид діяльності, бажання вкладати кошти та провадити легальний розвиток бізнесу у Татарові”.

Джерело


Поділитися публікацією: