Поділитися публікацією:

На Прикарпатті працівники пожежно-рятувальної служби продовжують робити усе можливе для того, щоб зменшити кількість пожеж, загиблих та травмування людей внаслідок вогневих випадків. Для цього використовують різноманітні методи навчально-роз’яснювальної роботи.

Так, 24 квітня тлумацькі рятувальники провели комплексне профілактичне відпрацювання у селі Братишів  Тлумацької об’єднаної територіальної громади.

На інструктивній нараді проаналізували ситуацію із пожежної безпеки в селі, стан об’єктів цього населеного пункту, забезпечення зовнішнім протипожежним водопостачанням,  діяльність добровільної пожежної дружини.

Учасники рейдової групи відвідали багато обійсть. Фахівці відповідних служб надали чимало корисних порад та роз’яснень мешканцям села щодо дотримання громадянами правил безпечної поведінки в побуті, вручили людям тематичні листівки застережливого характеру.

LCYc

Корисну зустріч провели рятувальники і з школярами різного віку Братишівського навчально-виховного комплексу. Дітям розповіли про випадки пожеж, надзвичайних ситуацій,  котрі щодня трапляються в нашій області. Особливу увагу рятувальники звернули на ті факти небезпечних ситуацій, які стаються саме з вини дітей. Також школярі мали змогу дізнатися багато цікавого про роботу рятувальних підрозділів Івано-Франківщини: водолазів, гірських рятувальників, діяльність групи піротехнічних робіт.

Під час виступу рятувальники акцентували увагу школярів на дотриманні правил пожежної безпеки в побуті, під час відпочинку, розповіли про первинні засоби пожежогасіння – вогнегасники та ознайомили з правилами користування ними у випадку виникнення пожежі.

Як показує практика, проведення таких заходів у шкільних закладах за участю працівників пожежно-рятувальної служби збагачує світогляд дітей,  доводить до їхньої свідомості багато корисної і потрібної інформації, яка знадобиться їм у повсякденному житті.

Повідомляє відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації


Поділитися публікацією: