1
strichka
Поділитися публікацією:

На Івано-Франківщині стартував молодіжний наметовий табір

Життя у наметах, свіже повітря, річка та військовий вишкіл. На Прикарпатті стартувала молодіжна програма “Чорний ліс – 2017”. Упродовж тижня старшокласники Івано-Франківська навчатимуться виживати у польових умовах, а також випробують свої сили у різноманітних конкурсах та змаганнях.

Зручностей у таборі бракує, тож доводиться створювати їх самостійно. Анна Лепко зізнається: дівчатам у таких умовах трохи складніше.

“В польових умовах вперше. До цього я їздила тільки в такі табори зі всіма умовами. Тому це перший досвід, але мені подобається”, – сказала вона.

У цьому таборі підлітки вчаться готувати їжу у польових умовах, виживати в екстремальних ситуаціях, а також опановують ази військової справи. Практика стрільби є обов’язковою у “Чорному лісі”. А ще – серйозну увагу приділяють фізичній підготовці. Підлітки впевнено долають смугу перешкод та визнають: елементарні знання про зброю та військову справу знадобляться кожному.

“Якщо чоловік буде йти служити в армію, то це потрібно, це невеличка така фора, скажімо так. Бо він вже буде знайомий з цим механізмом і не треба буде його вчити”, – прокоментував учасник програми “Чорний ліс-2017” Артем Трощук.

Майстер-клас та розминка від патрульної поліції, а ще – вікторини на історичні теми, змагання та ігри. Загалом майже два десятки конкурсів. Організатори кажуть, у “Чорному лісі” школярі отримають чимало знань і досвіду.

Детальніше дивіться у сюжеті:


Поділитися публікацією: