Поділитися публікацією:

Працівники Івано-Франківського Карітасу вже впродовж років організовують різноманітні навчання для родичів, волонтерів та доглядальників. 14 червня учасниками тренінгу стали соціальні працівники об’єднаних територіальних громад області – Печеніжинської, Верхнянської та Старобогородчанської.

DSC6651

Догляд за хворими — це комплекс заходів, які допомагають у лікуванні і забезпечують його успіх. Навіть у лікарнях після складних операцій хірурги кажуть: операція — півсправи, а далі головне завдання — виходити хворого, щоб він напевне одужав. У домашніх умовах догляд за хворим має ще більше значення.

DSC6817

Для соціальних працівників ОТГ розроблено цикл навчальних тренінгів практичних навиків, які є найголовнішими під час догляду за лежачими хворими. Під час останнього тренінгу учасники відпрацьовували різні методики вимірювання життєво важливих показників діяльності організму людини – артеріального тиску, пульсу, частоти дихання, цукру в крові та  способів заміни натільної та постільної білизни.

Тренери Карітасу передали свої знання та вміння з догляду за хворими та перестарілими, здобуті впродовж багаторічної праці.

DSC6825


Поділитися публікацією: