Поділитися публікацією:

Вчора Тетяна Слюз провела зустріч із розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів Долинського району за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громиша, начальника УДКСУ в Івано-Франківській області Віри Смачило та начальника УДКСУ у Долинському районі Михайла Дуба. Нагадаємо, Тетяна Слюзар уже відвідувала Долинщину два роки назад.

Очільниця Держказначейства ознайомила присутніх з інноваціями в діяльності відомства, які впроваджуються як на підставі законодавчих, так і власних ініціатив.

Сьогодні казначейство – один з учасників реформи системи бухгалтерського обліку в державному секторі відповідно до стратегії модернізації системи управління держфінансами. Мета реформи — вдосконалення системи бухгалтерського обліку та фінансової звітності в державному секторі з урахуванням вимог міжнародних стандартів бухгалтерського обліку.

Тетяна Слюз детально розповіла про цей важливий  перехід на єдині методологічні засади бухгалтерського обліку і звітності та запровадження плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі.

Окремо під час зустрічі обговорено питання про приведення законодавства України  з бухгалтерського обліку і звітності до міжнародних стандартів.

Повідомляє відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Фото: glavcom.ua


Поділитися публікацією:
Теги: