На Франківщині всіх охочих запрошують на європейське кіно

Поділитися публікацією:

Вже завтра, 22 червня, в Україні розпочинається Фестиваль європейського кіно в рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках України» за підтримки Української бібліотечної асоціації та компанії «Артхауз Трафік», повідомляють на сайті фестивалю.

Безкоштовні покази охоплять понад 100 майданчиків – бібліотек, клубів і будинків культури у більше як 70 населених пунктах України: Бахмуті, Бердянську, Вінниці, Долині, Дубно, Житомирі, Жовтих Водах, Запоріжжі, Івано-Франківську, Кам’янці-Подільському, Києві, Костянтинівці, Лисичанську, Львові, Одесі, Полтаві, Рівному, Сєвєродонецьку, Слов’янську та інших.

Відкриття фестивалю відбудеться у Краматорську, в арт-просторі «Вільна хата». Провести фестиваль у своєму місті може будь-хто – до співпраці запрошено кураторів кіноклубів та активістів, які можуть запропонувати простір для показів.

Надвірнянська центральна районна бібліотека також бере участь у фестивалі. Вже навіть оприлюднили, що і коли можна чекати в читальній залі бібліотеки:
1. «Джульєтта» – 23 червня о 12:00 год
2. «Надновий заповіт» – 27 червня о 12:00 год
3. «Тоні Едманн» – 4 липня о 12:00 год.


Поділитися публікацією: