Поділитися публікацією:

Днями Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради звернувся до Прикарпатського РУ ПриватБанку з офіційним листом, в якому подякував директору регіонального управління за реалізовані банком освітні програми в літніх пришкільних таборах. В рамках співпраці ЮніорБанку зі школами  учні  відвідали цікаві екскурсії у відділеннях ПриватБанку.

“Ми дякуємо керівництву  Департаменту,  вчителям,  працівникам банку, всім хто долучився до даної співпраці, – говорить керівник напрямку ЮніорБанк Ольга Івасів. –  Ми отримали величезний потік позитивних емоцій, але найвища оцінка нашої роботи – це щире задоволення  маленьких клієнтів. Особливо приємно, коли діти після відвідування екскурсії захотіли написати подяку колективу ПриватБанку. Звертаюся з вдячністю до директорів та батьків, які активно залучали юніорів до участі в екскурсіях та квестах. Ми не припиняємо нашу роботу в літній період, а навпаки з радістю чекаємо на нові зустрічі та навчання.”

v1

Усі діти можуть завітати до ПриватБанку на екскурсію й побачили його роботу зсередини. Екскурсія триває до 45 хвилин. Для цього потрібно звернутися до будь-якого відділення банку у вашому місті чи районі або зареєструватися на сайті https://juniorbank.com.ua.

viber image2

Нагадуємо, що з 15.06.2017 стартував новий сезон у Бізнес-Школі ЮніорБанку. Щоб стати студентом Бізнес-Школи, дитині необхідно за згоди і у присутності батьків безкоштовно оформити Картку ЮНІОРА, подавши заявку на сайті ЮніорБанку juniorbank.com.ua, або записатись у будь-якому відділенні ПриватБанку.  В Бізнес-Школі ЮніорБанку школярі більше дізнаються про підприємництво та фінанси, візьмуть участь у ділових іграх і тренінгах, поспілкуються з топ-менеджерами банку, а також навчаться користуватися банківськими послугами за допомогою Картки ЮНІОРА. Як повідомили в ПриватБанку, заняття в Бізнес-Школі доступні всім дітям шкільного віку та повністю безкоштовні. Більше того, за високі показники у навчанні слухачі Бізнес-Школи отримують призи та подарунки.

viber image6

З 2009 року в ПриватБанку діє унікальна соціальна програма ЮніорБанк аналогів якій нема в Україні. Вона покликана навчити дітей користуватися грошима. Це знання, які знадобляться абсолютно всім у дорослому житті. Ази фінансової грамотності маленькі слухачі легко засвоюють, адже все відбувається у легкій і цікавій формі. ПриватБанк успішно запровадив і реалізовує не менш унікальний продукт – Картку ЮНІОРА. Її можуть оформити діти, починаючи із шести років і до сімнадцяти включно.

viber image3

Повідомляє пресс-центр ПриватБанку, Прикарпатського РУ (Івано-Франківська обл.)


Поділитися публікацією: