Сім міст Прикарпаття відмовилися приймати львівське сміття. ДОКУМЕНТИ

Поділитися публікацією:

Міський голова Львова Андрій Садовий опублікував відмови місцевих органів влади приймати львівське сміття. Серед них сім міських рад Івано-Франківщини – Садовий побажав їм не опинитися на його місці.

“Є одна “пісня”, яку організатори сміттєвої блокади Львова співають кожного разу, коли доводять ситуацію до межі екологічної кризи: “Садовий ні до кого не звертався, тому ніхто Львову не допомагає”. Щоб остаточно закрити це питання, викладаємо на сайті міської ради скани усіх відмов в допомозі від тих органів, до яких ми скеровували листи-прохання. Все, що Львів просив, – це тимчасовий прийом принаймні невеликої кількості ТПВ на легальні полігони за офіційну оплату”, – написав Андрій Садовий у Фейсбуці.

Він повідомив, що у 2017 році скерував до органів місцевого самоврядування 495 звернень, отримав 229 офіційних відмов, 257 – не відповіли взагалі, отримав 9 позитивних відповідей, але частина з цих полігонів закрилася.

Як йдеться в документах, двічі Садовий звертався до влади Івано-Франківська. На що отримав відповіді, що міський полігон завантажений більш ніж на 90% від його проектної потужності, тому не має можливості приймати відходи з інших областей.

Подібну відповідь мер Львова отримав і від Долинської, Калуської та Тлумацької  міськрад. Міський голова Коломиї відповів, що на місцевому полігоні не допускається захоронення твердих побутових відходів з-за меж Коломиї. Звертався Андрій Садовий і до влади Косова та Тисмениці, які не мають своїх полігонів ТПВ, про що й написали у “відмовах”.

“В кожного, хто відмовляв Львову, була своя причина. Є об’єктивні причини, є політичні, є банальний страх і наслідки пресингу. Я лише хочу щиро побажати кожній громаді в Україні не опинитись в майбутньому в подібній ситуації, коли, не дай Боже, щось трапиться. В будь-якому випадку, на допомогу львів’ян ви завжди можете розраховувати”, – підсумував Садовий.

Джерело


Поділитися публікацією: