У Коломийському суді продовжується розгляд резонансної справи щодо вбивства працівника міліції

Поділитися публікацією:

У Коломийському міськрайонному суді відбулося чергове колегіальне судове засідання у складі трьох суддів щодо вбивства помічника оперативного чергового Снятинського РВ УМВС в Івано-Франківській області

     Нагадаємо, двом особам С. та В. пред’явлено обвинувачення за  п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб), а саме у тому, що 28 квітня 2014 року під час конфлікту, який виник між обвинуваченими та потерпілим на грунті неприязних відносин, спричинили потерпілому два ножових поранення від яких останній помер на місці.

19 травня 2017 року Апеляційним судом Івано-Франківської області до Коломийського міськрайонного суду направлено для розгляду по суті обвинувальний акт щодо третьої особи М., яка обвинувачується у спільному скоєнні вищевказаних злочинних дій з особами С. та В. за ст. 115 ч. 2 КК України.

Суд об’єднав в одне провадження справу про обвинувачення особи В. та особи С. за п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України зі справою по обвинуваченню особи М. за п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України.

16 червня 2017 року суд так і не приступив до розгляду кримінальних проваджень у зв’язку з клопотанням обвинувачених про взаємне ознайомлення з матеріалами кримінальних проваджень.

По справі оголошено перерву до 13.30 год. 11 серпня 2017 року.

Повідомляє прес-служба суду.


Поділитися публікацією: