Головний комунальник Івано-Франківська порадив Садовому, що робити зі сміттям

Поділитися публікацією:

Директор департаменту житлової, комунальної політики Івано-Франківської міської ради Михайло Смушак прокоментував скарги міського голови Львова Андрія Садового на відмову Франківська приймати львівське сміття.

“Коли ти міський голова і у твоєму місті більше року проблема зі сміттям, і ти знаєш, що її потрібно вирішувати вже і негайно, згортай всі міські програми, терміново відводь землю під найсучасніший у світі сміттєпереробний завод, спрямовуй увесь бюджет міста на його будівництво, за три-чотири місяці будуй завод – і вирішуй проблему. Показуй свою ефективність і професійність. І ніхто тобі слова не скаже, що тим часом буде яма на дорозі чи тротуар розбитий. А більше року плакатись і нічого не зробити – це ні в які рамки не вкладається“, – прокоментував Михайло Смушак публікацію КУРСу.

Нагадаємо, сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий опублікував відмови місцевих органів влади приймати львівське сміття. Серед них сім міських рад Івано-Франківщини, причому дві з них взагалі не мають полігонів.


Поділитися публікацією: