На Рогатинщині хочуть відремонтувати аварійну школу

Поділитися публікацією:

20 червня 2017 року голова  райдержадміністрації Петро Білінський з робочою поїздкою побував у територіальній громаді с. Юнашків.

У ході зустрічі з громадою Петро Степанович оглянув фельдшерсько-акушерський пункт, клубний заклад та колишнє приміщення фельдшерсько-акушерського пункту, яке переоснащене під навчальний заклад, в якому на даний час налічується 54 учні.

Завітав голова РДА в колишнє приміщення навчального закладу, яке перебуває в аварійному стані. Як зазначила директор загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Ганна Черевата,  даний об’єкт збудований у 1965 році і розрахований близько на 190 дітей. У 2011 році навчальний процес було призупинено через появу значних тріщин на фасаді будівлі. І навчання учнів перенесли у колишнє приміщення фельдшерсько-акушерського пункту.

Під час розмови із директором  навчального закладу Г.Череватою та головою територіальної громади С.Кліщом Петро Білінський наголосив на важливості розробки інфраструктурного проекту на реконструкцію приміщення навчального закладу під створення комплексного об’єкту соціальної сфери. «Потрібно залучати кошти міжнародних грандів, екологічних фондів та Державного Фонду Регіонального Розвитку через написання відповідних програм та проектів», – додав голова райдержадміністрації.

«Адміністративно-територіальна реформа в Україні обов’язково відбудеться. В мене є завдання від Президента України П.О.Порошенка провести реформу в Рогатинському районі якомога ефективнішою. Створити могутню та ефективну громаду, яка зможе себе утримувати і матиме соціально-економічний розвиток, –  зазначив на зустрічі з громадою голова РДА. – Повноваження передаються на рівень громади. І тому ми повинні зробити все можливе, щоб територіальна громада отримала всі необхідні соціальні блага».

Також Петро Білінський рекомендував голові місцевої ради переглянути нормативну грошову оцінку земель. Додатково запропонував залучати місцевих жителів, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості, до участі в громадських роботах щодо проведення благоустрою території.

Джерело


Поділитися публікацією: