Поділитися публікацією:

Окружний адміністративний суд міста Києва поновив Христину Юшкевич на посаді голови Державного агентства лісових ресурсів та зобов’язав Кабмін негайно виконати постанову, – пише КУРС.

Уродженка села Ямниця, що поблизу Івано-Франківська, Христина Юшкевич з червня 2016 року тимчасово виконувала обов’язки голови Держлісагентства. У вересні минулого року Христина Юшкевич перемогла на конкурсі на посаду голови Національного агентства лісових ресурсів. Вона набрала 16,56 балів – це був найкращий результат з-поміж 17 кандидатів, які претендували на посаду. 26 квітня цього року була призначена головою агентства з випробувальним терміном 1 місяць.

Вона обіцяла реформи в лісовій галузі, зокрема відкриті і прозорі конкурси на керівні посади.

Місяць тому Кабмін звільнив Юшкевич з посади голови Державного агентства лісових ресурсів України через те, що вона не пройшла випробувальний термін. Рішення Кабміну вона оскаржила в суді.

Окружний адміністративний суд міста Києва скасував рішення та розпорядження Кабінету Міністрів щодо звільнення Христини Юшкевич та зобов’язав негайно поновити її на посаді голови Держлісагентства.

“Постанову суду в частині поновлення Христини Юшкевич на посаді голови Державного агентства лісових ресурсів України звернути до негайного виконання”, – постановив суд.


Поділитися публікацією: