Сьогодні оголосять всі результати ЗНО та випускних іспитів

Поділитися публікацією:

Повна інформація про результати зовнішнього незалежного оцінювання, а також результат державної підсумкової атестації з’являться сьогодні на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Таку заяву напередодні зробив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, передає Укрінформ.

Будуть оголошені повністю всі результати ЗНО на сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання. Відомості про державну підсумкову атестацію, яка проходила у формі ЗНО, будуть розміщені в електронних кабінетах керівників загальноосвітніх навчальних закладів. На основі цієї інформації для випускників шкіл будуть сформовані атестати про здобуття повної загальної середньої освіти.

Учасники тестування матимуть змогу ознайомитися на своїх сторінках з картками результатів та скан-копіями своїх бланків відповідей та роздрукувати інформаційну картку з результатами тестувань.

840 тисяч тестів було проведено в 2017 році. Такі дані УЦОЯО. ЗНО з української мови та літератури пройшли 212 599 осіб (92%) поріг “склав/не склав” – 24 бали. З математики тестування склали 88 827 осіб (84%), поріг “склав/не склав” – 11 балів. З Історії України – 149 022 осіб (87%), поріг “склав/не склав” – 27 балів.


Поділитися публікацією: