Дружина загиблого сотника Майдану віддала 100 тисяч гривень на армію

Поділитися публікацією:

Вдова загиблого Сергія Дідича з Городенки, який був сотником на Майдані під час Революції Гідності, Галина Дідич отримала компенсацію за дії силовиків на Майдані.

Нагадаємо, Сергій Дідич з Городенки, сотник Самооборони, загинув 18 лютого 2014 року під час трагічних подій на Майдані.

Лише зараз, першою з родичів загиблих, вдова Галина Дідич отримала компенсацію 200 тис. гривень за дії силовиків на Майдані. І віддала половину суми на потреби армії, інформують “Вікна”.

Два з половною місяці подружжя Дідичів було на Майдані разом. 18 лютого 2014 року, після ходи до Верховної Ради, почалася бійка між активістами, “тітушками” та силовиками. Городенківця затримав харківський “Беркут”. Коли провулком пронеслася вантажівка, “беркутівці”, відстрибуючи, відпустили вже пораненого Сергія. Один із бійців навздогін вдарив Дідича кийком по голові. Вантажівка наїхала на сотника Майдану, і він загинув на місці.

2016 року суд визнав водія вантажівки, “майданівця” Леоніда Бібіка винним. Він, будучи сам пораненим, таранив колону силовиків. Суд відразу амністував Бібіка, якому дивом вдалося вижити.

Тим часом Галина Дідич вимагала покарання для Леоінда Бібіка. А інший суд визнав винним “беркутівця” Андрія Єфіміна. Той зізнався, що вдарив Дідича по голові. Суд виніс рішення про умовний термін.

Дружина стверджувала, що Сергія бив ще один “беркутівець” – Віталій Гончаренко, який 2016 року втік до Росії.


Поділитися публікацією: