У Калуші працюють над програмою «Безпечне місто»

Поділитися публікацією:

З ініціативи міського голови Ігоря Матвійчука 23 червня 2017 року відбулась нарада робочої групи у першого заступника міського голови Галини Романко щодо розробки проекту Програми «Безпечне місто на 2017-2019 роки». У нараді взяли участь депутат міської ради Юрій Тимків, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради Ігор Головатчук, начальник управління економічного розвитку міста міської ради Юрій Соколовський, заступник начальника Калуського відділу поліції Володимир Возняк та директор ДС «Калуське міське телебачення» Ігор Пробоїв.

На нараді обговорювались важливі питання та пропозиції щодо впровадження Програми «Безпечне місто на 2017-2019 роки». Було дано доручення представникам управління з питань надзвичайних ситуацій, поліції та телебачення, враховуючи місця пріоритетів у місті, розробити інтерактивну карту міста, на якій буде визначено місця розташування відеокамер. З метою вивчення роботи даної системи практично, членів робочої групи буде делеговано у м. Чернівці, де цю Програму вже запроваджено в дію для ознайомлення та перейняття досвіду.

Метою даної Програми є не встановлення стеження за громадянами міста, а спостереження за ситуацією у місті для посилення безпеки громадян, захисту важливих об’єктів міста та комунального майна, підтримка нормальної життєдіяльності міста, посилення безпеки дорожнього руху, підвищення рівня розкриття правопорушень. До основних напрямків діяльності Програми належать організаційно-практичні заходи та запровадження інноваційних технологій. Фінансування програми після її затвердження буде здійснюватись за кошти міського бюджету, із залученням коштів обласного бюджету та приватних установ, яким буде запропоновано підключитись до даної системи.

Про це повідомляють на сайті Калуської міськради.


Поділитися публікацією: