У Верховині будують об’їзну дорогу. ФОТО

Поділитися публікацією:

Нещодавно голова райдержадміністрації Олег Лютий, голова районної ради Іван Шкіндюк та Верховинський міський голова Василь Мицканюк і начальник філії “Верховинська ДЕД” Михайло Ватаманюк провели обстеження стану будівництва об’їзної автомобільної дороги місцевого значення в місті Верховина км 1+300-км 4+650.

Будівництво дороги здійснює філія “Верховинська ДЕД”. На даному об’єкті проводяться дорожні роботи зі встановлення земле полотна та штучних споруд (труб). Вже освоєно 100 тис. грн капіталовкладень, виділених міською радою, інформує verchovyna.at.ua

Районна рада виділила на будівництво об’їзної дороги з районного бюджету 200 тис. грн., з обласного бюджету спрямовано 500 тис. грн. За підсумками роботи першого півріччя та перевиконання планових бюджетних показників міська рада планує задіяти додаткові кошти.

На другому етапі дорожніх робіт передбачено гравійно-щебеневе покриття.

2017-06-26_193530

Мешканці сподіваються, що завдяки виділеним капіталовкладенням з районного, міського та обласного бюджету об’їзна дорога у районному центрі буде збудована, що дасть змогу в майбутньому розвантажити центральну автомагістраль від великогабаритного транспорту та транзитних автомобілів.


Поділитися публікацією: