Франківським комунальникам заборонили йти у відпустки. ВІДЕО

Поділитися публікацією:

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заборонив керівникам комунальних підприємств та їхнім заступникам йти у відпустки, тому що його не влаштовують темпи ремонтів міжбудинкових проїздів та дворів.

У мерії зобов’язали їх протягом липня і серпня залишатися в місті і наполегливо працювати. Цього року чиновники хочуть відремонтувати хоча б 70 дворів, а нині кількість виконаних об’єктів ледь сягає 20, йдеться у сюжеті каналу “402”.

В департаменті житлової, комунальної політики та благоустрою запланували відремонтувати майже півсотні об’єктів на загальну суму 19 млн гривень. Нині завершили вже 11. Зізнаються, з іншими великими об’єктами є труднощі з погодженням експертиз.

А в Муніципальній інвестиційній управляючій компанії цьогоріч задумали облаштувати 30 дворів. Невдовзі роботи розпочнуться у мікрорайонах “Позитрон” і “Пасічна”.

Франківським комунальникам доручили написати чіткий графік робіт. Зокрема: хто і скільки об’єктів зробить і в які терміни, а також посилено слідкувати за якістю роботи.


Поділитися публікацією: