Потерпілий по справі щодо екс-керівника Снятинського дитячого будинку інтернату заявив відвід складу суду

Поділитися публікацією:

Нагадуємо, що 16 березня 2017 року на розгляд до Коломийського міськрайонного суду з прокуратури Івано-Франківської області надійшов обвинувальний акт про вчинення особою Ш. кримінальних правопорушень  передбачених ч. 2 ст. 15, п. 5 ч. 2 ст. 115 КК України та ч. 1 ст. 263 КК України, що виражаються у вчиненні закінченого замаху на умисне вбивство особи С., способом, небезпечним для життя багатьох осіб та носінні, зберіганні вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу.

Вчора, 27 червня 2017 року суд продовжив підготовче судове засідання у якому потерпілий чергово заявив відвід зміненій колегії суддів.

Прокурор у підготовчому судовому засіданні не заперечив щодо заявленого клопотання.  А обвинувачений та його захисник щодо задоволення клопотання заперечили так як вважають його безпідставним.

З врахуванням п. 1 ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, статті 17 Закону України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини» та рішення Європейського суду з прав людини від 9 листопада 2006 року, справа «Білуха проти України» з метою забезпечення умов, за яких в учасників кримінального провадження та громадськості не виникало б будь-яких сумнівів щодо розгляду кримінального провадження безстороннім та неупередженим судом, чи безсторонності судді, беручи до уваги практику застосування рішень Європейського суду з прав людини колегія суддів прийшла до висновку про доцільність задоволення клопотання про відвід.

Матеріали справи передано до канцелярії суду для подальшого розподілу з метою визначення колегії суддів.

Прес-служба суду й надалі повідомлятиме громадськість про перебіг даної справи.

 

 


Поділитися публікацією: