Поділитися публікацією:

Вчора відбулася зустріч першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки із нідерландськими експертами щодо утилізації твердих побутових відходів. Участь у розмові взяли представник Міністерства екології Нідерландів Рік Клайнянс, представник Міністерства закордонних справ Нідерландів Тон Якобс, експерт з питань екології Хеден Карлаєн, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, президент Івано-Франківської торгово-промислової палати, депутат обласної ради Андрій Левкович.

Під час зустрічі йшлося про досягнуті домовленості щодо проведення наприкінці серпня поточного року обговорення питань у сфері поводження з відходами між керівниками Івано-Франківської області і міста та представниками профільних міністерств Нідерландів.

За словами Марії Савки, дана зустріч стане початком конструктивної двосторонньої співпраці між Прикарпаттям та нідерландським урядом. Надалі міжурядове співробітництво сприятиме налагодженню співпраці бізнесових кіл.

Також зазначалося, що на Прикарпатті наразі ведеться активна робота щодо вирішення проблем із утилізацією твердих побутових відходів. Зокрема, нещодавно головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком підписано меморандум про партнерство та співпрацю у сфері поводження із твердими побутовими та промисловими відходами з міськими головами найбільших міст області, зокрема, Івано-Франківська, Коломиї, Калуша та Надвірної.

Разом з тим, вирішується питання щодо виділення земельної ділянки площею 10 га у с. Рибне для будівництва сміттєпереробного заводу.

Джерело

 


Поділитися публікацією: