Поділитися публікацією:

Управління капітального будівництва міськвиконкому оголосило тендер на виконання робіт з будівництва вулиці 24 Серпня в м. Івано-Франківську.

Про це йдеться на сайті публічних закупівель Рrozorro, пише Фіртка.

Замовник вказав очікувану вартість робіт 16 200 000 грн.

Пропозиції на виконання робіт подали три фірми: ТОВ “ІВАНО-ФРАНКІВСЬКАВТОДОР”, яке готове було виконати роботи за 14 451 487.20 грн, ТОВ Івано-Франківська дорожня служба – за 14 416 482 грн, ТОВ “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ТРЕЙДЗАХІДБУД” – за 15 208 873 грн.

Сьогодні, 29 червня, переможцем було визнано ТОВ “ІВАНО-ФРАНКІВСЬКАВТОДОР”, яке в процесі відкритих торгів здешевило пропозицію до 14 415 000 грн.

Щодо даного питання, винесеного на голосування, всі члени тендерного комітету проголосували «за».

Інші учасники під час торгів вартість виконання робіт не понижували.

Згідно інформації про предмет закупівлі проектна довжина вулиці, на якій планують провести ремонтні роботи становить 560 метрів.

Довідка Фіртки:

За даними системи YouControl, “Івано-Франківськавтодор” заснували у 2012 році Андрій Шуневич, Володимир Височанський та Ігор Возний.

Кінцевим бенефіціаром та генеральним директором ТзОВ “Івано-Франківськавтодор” є Андрій Шуневич. Фірма, що наближена до керівництва міської партії “Свобода”, вже впродовж декількох років на неконкурентних засадах поза тендером отримує підряди на ремонт доріг в Івано-Франківську від місцевої влади. Причому інструментальна перевірка експертних організацій відмічає низьку якість ремонтів доріг цією фірмою.

485-%d1%85-75


Поділитися публікацією: