Через негоду на Прикарпатті понад два десятки сіл залишилися без світла

Поділитися публікацією:

Через негоду з грозами та градом, яка вчора, 29 червня, пронеслася Прикарпаттям, кілька десятків населених пунктів області тимчасово залишилися без світла.

Станом на 9.00 на Прикарпатті повністю без електропостачання перебуває 9 населених пунктів, частково – 12, інформує прес-служба АТ “Прикарпаттяобленерго”.

Стихія зачепила Верховинський, Городенківський, Долинський, Косівський, Рогатинський і Тлумацький райони. Найбільше аварійних вимкнень електропостачання на Городенківщині. Перебоїв з електропостачанням зазнали такі населені пункти як Вікно, Рогиня, Острівець, Чортовець, Вербівці, а також Виноград.

“Більшість вимкнень електроенергії – поодинокі та некритичні, – зазначає технічний директор АТ “Прикарпаттяобленерго” Олег Сеник. – На місцях аварій працюють оперативно-виїзні бригади, усі роботи з відновлення електропостачання планується завершити до кінця дня”.

В енергокомпанії нагадують, що повідомити про аварійне вимкнення та дізнатися причину відключення електроенергії можна у цілодобовому Кол-центрі компанії за номером 0 800 50 40 20 та (0342) 59 40 20.

 


Поділитися публікацією: