Стали відомі імена посадовців, які брали хабар за вступ на державну форму навчання

Поділитися публікацією:

На хабарі затримано посадовців навчальних закладів Прикарпаття. Двох заступників директорів коледжу та інституту затримали, коли вони одержували неправомірну вигодуза вступ на державну форму навчання в один і той же день.

PM862image003

Операція по затриманню проводилася працівниками прокуратури Івано-Франківської області спільно із співробітниками Управління захисту економіки в області та слідчими Головного управління Національної поліції в області. Вони задокументували два факти одержання неправомірної вигоди посадовцями навчальних закладів у м. Коломиї. Під час одержання 800 доларів США викрито заступника директора одного із коледжів, а при одержанні 850 доларів США — заступника директора одного із інститутів.

PM159image001

Журналісти МІСТА з’ясували, що затримали заступника директора з соціально-економічних питань і розвитку Коломийського навчально-науковий інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ярослава Синітовича та заступника директора з навчальної роботи Коломийського економіко-правового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету Миколу Боднарського.

 

Винагороду заступник директора коледжу одержав у службовому кабінеті, а заступник директора інституту — в автомобілі. Обіцяли, що абітурієнти потраплять на держзамовлення.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях, розпочатих за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особоюКК України, триває.

Працівникам освіти загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до 3 років, з конфіскацією майна.

Журналістам МІСТА стало відомо, що сьогодні, 30 червня, затриманим освітянам оберуть запобіжний захід.


Поділитися публікацією: