На Городенківщині для дітей та осіб з особливими потребами організували відпочинок у християнському таборі. ФОТО

Поділитися публікацією:

З 27 по 29 червня Городенківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з громадською організацією «Едельвейс» організовано християнський трьохденний табір відпочинку для молодих осіб і дітей з особливими потребами та їхніх матерів. Табір організовано в резиденції УАПЦ «Св. Безсрібників Косми і Дем’яна» (село Далешів), яку очолює отець Тарас Іванюк.

Діти та молодь активно спілкувалися, гралися, слухали настанови отця Тараса, молилися до Чудотворної Ікони Матері Божої (Далешівської), ходили до цілющого джерела, де колись об’явився образ Діви Марії. Для них також були організовані майстер-класи з виготовлення прикрас та квітів із шкіри і паперу.

Сонячна погода та духовна атмосфера сприяла активному відпочинку та змістовному дозвіллю. Загалом у таборі перебувало 14 осіб. За період відпочинку вони краще пізнали один одного, ділилися проблемами та досвідом, підтримували тих, хто втратив надію.

Підтримку усім присутнім висловив і перший заступник голови райдержадміністрації Роман Жичицький. Побувавши у таборі, він спілкувався з матерями, а молодь пригостив солодощами.

Фінансову та матеріальну допомогу також надали начальник відділу освіти Городенківської РДА М.Заліщук, директор ПАТ «Городенківський сирзавод» А.Єргашова, приватні підприємці М.Боднарчук (база «Діва»), Ю.Гуляк (магазин «Електротовари»), Г. Котелко (магазин «Ерудит»).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Організатори табору і його учасники висловлюють щиру подяку меценатам.

Інформує відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації


Поділитися публікацією: