На Городенківщині футбольний поєдинок ледь не завершився масовою бійкою. ВІДЕО

Поділитися публікацією:

Про неприємну ситуацію розповіли журналісти газети “Край”:

Бої без правил у Семенівці
На противагу доброзичливому фінальному поєдинку в Чернятині, того, що пережила журналістка «Краю» в Семенівці – не побажаємо нікому. Таких слів, зізнається, не чула за все життя.

Вирішила не спокушати долю й до кінця матчу не дочекала , адже не почувалася в безпеці.

Трохи не вкладається в голові, чому судді судять у такій обстановці, чому інші команди з року в рік приїжджають у це пекло. А головне – чому районна федерація дозволяє грати на стадіоні, на якому замість роздягальні для гостей – магазин (зокрема, із пивом). Але ми будемо боротися за права журналістів. Питання до Городенківської поліції: що це, як не порушення ст. 171 Кримінального кодексу «Перешкоджання професійній діяльності журналістів»? Оригінал відео (і воно не одне), якщо що, подамо.

Найлегше, що почула жінка у святу неділеньку від семенівських чоловіків – «Ти зараз зі своєю камерою будеш у потоці!» Про те, що на стадіоні діти – й говорити не доводиться.

На жаль, є й такий у Городенківському районі футбол. Битва за 3 місце, яку виграла команда зі Стрільча. Детальніше читайте вже в четвер у газеті, – повідомляє Газета “Край”.


Поділитися публікацією: