Поділитися публікацією:

Через сильний туман чоловiки, якi сходили на вершину, збилися з маршруту. Коли вирiшили спуститися з гори, зрозуміли, що заблукали.

Для проведення пошуково-рятувальних робiт на гору вийшли рятувальники. Пiвтори години пошукiв увiнчалися успiхом. Усiх трьох туристiв 1975, 1961 та 1964 рокiв народження знайшли на Чорногiрському хребтi. Їх скерували донизу.

Як повiдомляє служба НС ОДА Iвано-Франкiвської областi, стан заблукалих туристiв задовiльний.

Нагадаємо, гора Пiп Iван, висотою 2028 метрiв, відома тим, що через рiзку змiну погоди та погану видимiсть мандрівники часто збиваються з маршруту.

Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост застерігає щодо маршрутів руху які пролягають у південній частині Чорногірського хребта Українських Карпат (зокрема через г. Піп Іван Чорногірський). З метою забезпечення безпеки, рекомендуємо перед здійсненням мандрівок зареєструватись у чергового Чорногірського гірського пошуково-рятувального поста. Окрім можливості реєстрації, Ви зможете отримати інформацію щодо метеорологічних умов і консультативну допомогу з питань планування та проведення Вашої подорожі. Реєстраційні заявки також можна надіслати на електронну пошту. Заявку заповнювати за ЗРАЗКОМ:

РЕЄСТРАЦІЙНА ЗАЯВКА

  1. Старший туристичної групи: Вакуленко Сергій
  2. Контактний номер телефону: 067 455 34 89
  3. Дата проведення походу: 22.07.2015 – 25.07.2015
  4. Кількість учасників: 5
  5. Маршрут туристичного походу: с. Шибене – пол. Веснарка – г. Піп Іван Чорногірський – г. Дземброня – г. Менчул – г. Бребенескул – г. Ребра – оз. Несамовите – пол. Пожижевська – НСБ «Заросляк» – смт. Ворохта.

Телефони для реєстрації: 094 92 25 112; 094 92 28 112.

Електронна пошта: chornogora.rescue112@gmail.com

 


Поділитися публікацією: