Поділитися публікацією:

Перше місце в рейтингу зайняв Оксфордський університет. У новому рейтингу найкращих вищих навчальних закладів Європи британського журналу Тimes Нigher Еducation (ТНЕ) виявилося чотири українських ВНЗ, пише “Корреспондент”.

Усього в європейський рейтинг вишів ТНЕ потрапили 400 організацій, що склало близько 40 відсотків від тих, що увійшли в загальносвітовий список, який налічує 980 навчальних закладів.

Лідируючим українським вишем в рейтингу став Національний університет Львівська політехніка. Слідом ідуть Національний технічний університет “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, Київський національний університет імені Тараса Шевченка і Харківський національний університет імені Василя Каразіна.

Однак всі вони розташовані нижче 300 місця в рейтингу.

Перше місце в рейтингу зайняв Оксфордський університет. Цей навчальний заклад лідирує також і в світовому рейтингу ТНЕ.

Друге місце в Європі автори рейтингу віддали Кембриджському університету (4-е місце в світі), замикає трійку лідерів Імперський коледж Лондона (8-е місце в світовому рейтингу).

В європейський рейтинг ТНЕ увійшли 90 навчальних закладів з Великобританії, на другому місці Німеччина – 41 інститут і університет. Серед лідерів за кількістю навчальних закладів, які увійшли до рейтингу, виявилися також Швейцарія і Швеція.

8 червня повідомлялося, що українські виші увійшли до списку найкращих університетів світу, складеного британською консалтинговою компанією Quаcquarelli Symоnds.

Першим серед шести українських університетів, які увійшли до рейтингу, виявився Харківський національний університет імені Василя Каразіна.


Поділитися публікацією: