“Попереджень більше не буде” – рибоохоронний патруль про заборону вилову риби

Поділитися публікацією:

Від самої весни громадські активісти разом з патрульними рибоохоронного патруля проводили роз’яснювальну роботу з риболовами на міському озері у Івано-Франківську.

Метою було донести до людей необхідність дотримання правил рибальства, щоб запобігти правопорушенням. Повідомляє  Рибалка.

Для більшої ефективності громадськими активістами за кошти громади було розроблено та надруковано буклети що містять основні положення з правил рибальства.

flaeraIFRK

Буклети активістами були розповсюдженні по риболовних магазинах міста, а також безпосередньо роздавались в руки рибакам.

Не дивлячись на те що рибаки знали про заборону виловлювати маломірку, вони свідомо продовжували це робити щодня, цим завдаючи шкоди як державі так і громаді міста.

В неділю, 2.072017 року, відбулась суттєва зміна в ситуації – на всіх порушників було складено протоколи!

Люди просили в останнє їм пробачити та не штрафувати, проте ці самі люди зустрічались патрулю неодноразово, і кожного разу продовжували порушувати закон.

Задля того щоб запобігти неприємним ситуаціям з протоколами, а відповідно вберегти людські кошти, які в сьогоденні кожному даються не легко, патрульні просять розповісти знайомим про те що “Попереджень більше не буде”!


Поділитися публікацією: