Керівник САД Прикарпаття проінспектував гірські дороги та мости. ФОТО+ВІДЕО

Поділитися публікацією:

Вчора, 4 липня, начальник Служби авмобільних доріг Прикарпаття Василь Буджак разом із народним депутатом України Миколою Княжицьким і головами Верховинської райдержадміністрації Олегом Лютим і райради Іваном Шкіндюком оглянули стан мостів іта доріг Верховинщини.

Зокрема, було проінспектовано мости і дороги у Верховині, Криворівні, Верхньому Ясенові, які уже були відремонтовано та ті, які перебувають на ремонті.

Про це керівник Служби авмобільних доріг Прикарпаття повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Також він повідомив, що у Верхньому Ясенові продовжуть капітальний ремонт дороги “Криворівня-Чернівці”.

2017-07-05_113007

“Служби автомобільних доріг у Верхньому Ясенові склали план та графік продовження капітального ремонту дороги Р62 Криворівня-Чернівці. Заслуговує на вивчення пропозиція пана Миколи щодо облаштування оглядової пішохідної доріжки дамбою понад Черемошем. Є всі передумови для завершення будівництва мосту на дорозі Р24 у Криворівні“, — повідомив Буджак.

2017-07-05_113049

Сьогодні, за словами очільника САД, у  Верхньому Ясенові фірма “ШляхБудЛім” розпочне ліквідацію ямковості на кільцевій розв’язці доріг з подальшою укладкою асфальтобетону.

2017-07-05_113030

Раніше повідомлялося, що начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак спростував інформацію про те, що тендер на ремонт доріг в Івано-Франківській області виграла фірма, яку пов’язують із бойовиками “ЛНР”.

Джерело

 


Поділитися публікацією: