Поділитися публікацією:

Відомий франківський громадський діяч Анатолій Прут написав відкритого листа губернатору Олегу Гончаруку та прокурору Івано-Франківської області Олександру Стратюку на своїй сторінці у соцмережі.

“Відкритий лист голові Івано-Франківської ОДА О. Гончаруку та прокурору Івано-Франківської обласної прокуратури О.Стратюку

Коли покидьки перестануть правити балом в ДП «Івано-Франківський науково-дослідний інститут землеустрою» та Головному управлінні Держгеокадастру в Івано-Франківській області?
Ще не встиг вщухнути скандал навколо хабарництва керівництва Держгеокадастру в нашій області та не покарано винних осіб (невідомо чому), але нові-старі керівники Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області В.В.Семанюк, О.І.Гуменний та директор ДП «Івано-Франківський науково-дослідний інститут землеустрою» А.І.Неште, не зробивши належних висновків, повністю ігнорують законодавство в угоду хапугам-злодюгам і надалі виконують злочинні замовлення вказаних осіб, при цьому нахабно сміючись з влади, прокуратури і нас із вами.
Хочу повідомити, що Івано-Франківською міською прокуратурою розслідується кримінальне провадження про самовільне захоплення землі вартістю близько п’яти мільйонів гривень однією відомою особою при допомозі місцевої влади. Саме тому прокурор своїм листом від 19.05.2017р. № 134-3448-13 (дослівно з наказу Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області № 105-4 від 07.06.2017 р.) вимагав від керівництва облуправління Держгеокадастру провести перевірку на предмет самовільного захоплення землі.
Замість належного виконання своїх службових обов’язків як виконуючого обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області та законного виконання вимоги прокурора по даному питанню, пан Семанюк В.В. у змові з своїм підлеглим Гуменним О.І. та директором інституту землеустрою Неште А.І. виготовили фальшиві документи, завдяки яким намагаються приховати самовільне захоплення землі, що є тяжким злочином.
Стосовно А.І.Неште, то знаючі люди стверджують, що її місце давним-давно має бути в тюрмі. Це дуже підла особа, в якої немає місця порядності, гідності, чесності. Це відомо як О. Гончаруку так і прокуратурі; але всі роблять видимість, що все в порядку.
А.І.Неште як і раніше, так і зараз займається злочинною діяльністю, як раніше, так і зараз фабрикує офіційні документи (а чи безкоштовно?), як і раніше, так і зараз за свою злочинну діяльність не несе кримінальної відповідальності. Чому? Хто її кришує? Чим таким вона цінна місцевій владі та своєму начальству в Києві? І доки це буде тривати?
До честі керівника місцевої прокуратури Стефанишина І.А., за даним фактом відкрито кримінальне провадження, але чи буде воно доведене до логічного закінчення і покарання злочинців? Це знає тільки прокурор області О.Стратюк.
Я глибоко переконаний, що такі злочини в земельній сфері можливі тільки через безкарність, що триває роками.
Хочу запитати О.Гончарука та О.Стратюка: як довго вказані мерзотники будуть працювати на державних посадах, яким чином і по чиїй протекції вони потрапили на ці посади і коли понесуть покарання за свої злочини?”, – написав 
Анатолій Прут.

Джерело


Поділитися публікацією: