Поділитися публікацією:

На колегії Івано-Франківської облдержадміністрації обговорили проблему львівського сміття, сотні тонн якого протягом останнього тижня вивантажили у прикарпатських селах.

Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук зазначив, що документи у машин зі сміттям були, вони опломбовані.

Підстав для заборони перевезення відходів транзитом через Івано-Франківську область не було.

Невідомі фури зі сміттям вивантажувались у селах: Тарасівка Тлумацької ОТГ (100 тонн), Ланчин Надвірнянського району (100 тонн), Хриплин (120 тонн) та Микитинці (100 тонн) Івано-Франківської МР. Загалом було зафіксовано 11-12 випадків у населених пунктах області. Усе сміття вивезли на місцеві полігони.

“Цю проблему в нас вирішили, прийняли, і ніякі політичні сили на цьому не піаряться. І ніякі політичні сили не почали мірятися рейтингами”, – зазначив Гончарук.

Після останнього випадку незаконного завезення сміття в область на території області виставили 5 постів.

Гончарук доручив у кожному районі створити робочі групи – призначити людей, які за цим стежитимуть. Навіть там, де таких випадків поки що не було.

Він закликав залучати громадськість, яка би могла реагувати на це і мала номери, за якими можна повідомити про такі випадки.

“Я розглядаю це як цілеспрямовану акцію… не буду казати кого проти кого”, – додав Гончарук.

Як повідомлялось, на вихідних у селі Микитинці Івано-Франківської міськради скинули близько 120 тонн львівського сміття.

Це вже четвертий випадок, коли в прикарпатських селах невідомі вантажівки скидають відходи.

Джерело


Поділитися публікацією: