На Снятинщині розпочалися жнива. ФОТО

Поділитися публікацією:

Перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак здійснив виїзд на територію Джурівської сільської ради, де в урочищі «Здеселя» на площі 71 га розпочали жнивувати озимий ячмінь. На сьогодні погодні умови цілком задовільні для жнив. Погода стала на бік аграріїв і працівники, які не будуть баритися ,то зі своїм завданням вони успішно впораються.

Першими розпочали жнива та приступили до збору озимого ячменю ПФ «Богдан і Ко» (керівник Тимофійчук Богдан Володимирович), інформує прес-служба Снятинської РДА. У приватній фірмі задіяні найсучасніші технології та новітня високопродуктивна зернозбиральна техніка, зокрема два комбайни марки Case IH 6140 потужністю 400 кінських сил, які дуже якісно збирають зерно та подрібнюють пожнивні рештки.

В період жнив головним завданням є збирання вирощеного врожаю в короткі строки, вчасно і без втрат – бо не те,що в полі, а тільке те, що в коморі може бути гарантом економічної стабільності господарства та дозволить планувати не таку вже й далеку посівну озимих, – зазначив Микола Пішак.


Поділитися публікацією: