“Укрзалізниця” створила нові вагони для армії

Поділитися публікацією:

“Укрзалізниця” модернізувала вагони для української армії. Про це 6 липня повідомив в Facebook глава державної транспортної компанії Войцех Балчун. 

“Для потреб супроводжуючих військові ешелони за дорученням президента і уряду переобладнали перший службово-технічний рефрижераторний вагон. Плануємо днями продемонструвати цей модернізований вагон офіцерам Збройних сил України. Якщо отримаємо позитивні відгуки від військових, готові переобладнати ще вісім таких вагонів … Крім цього, для перевезення особового складу використовуємо ще 102 плацкартні вагони “, – написав він.

Балчун зазначив, що модернізований вагон обладнаний спальним купе, вартовим приміщенням, санвузлом і кухнею, укомплектованої меблями, з плитою для приготування гарячих страв. Всі побутові приміщення опалюються. Система водопостачання влаштована аналогічно системі пасажирського вагона і містить все необхідне: душ, умивальник і туалет. Крім того, спецвагон має сейф для зброї, вікна з решітками, освітлення і все необхідне по військовим статутом вартової служби.

Глава “Укрзалізниці” додав, що відкритим залишається питання осучаснення нормативно-технічної документації за умовами перевезень особового складу Міністерства оборони та військової техніки. Він висловив надію, що найближчим часом буде врегульована вся база документації та українські заводи отримають замовлення на виготовлення таких вагонів. 


Поділитися публікацією: