Поділитися публікацією:

7 липня відбулося засідання Державної  надзвичайної протиепізоотичної комісії при Калуській районній державній адміністрації.

На порядку денному засідання комісії розглянуто питання щодо ліквідації сказу лисиці в селі Бабин-Зарічний. За інформацією начальника Держпродспоживслужби в Калуському районі Г.Химича  випадок сказу  лисиці виявлено в с. Бабин –Зарічний 4 липня 2017 року. Підозріла  лисиця була виявлена в населеному пункті поблизу індивідуального господарства одного з жителів села. Тварина вела себе підозріло та  була забита, а патматеріалвідібрано ветеринарною службою для лабораторного дослідження. Після позитивного підтвердження на сказ Регіональною державнож лабораторією ветеринарної медицини  спеціалістами Держпродспоживслужби району проведено розслідування. Собакам, підозрілим в контакті з лисицею проводиться антирабічна вакцинація, інформує Калуська РДА.

Про епідемічну ситуацію в районі та абластіповідомила в.о. завідувача відділення  епідеміологічних досліджень  Калуського МРВ ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр  МОЗ України» Фіцак Маряна. Рішенням комісії було затверджено заходи по ліквідації сказу лисиці в с.Бабин-Зарічний.  Зокрема,ветеринарною службою району буде проведено  клінічний огляд та вакцинація всіх сприйнятливих тварин до сказу  в осередку захворювання та загрозливій зоні. Районній організації  Українського товариства мисливців та рибалок дано доручення провести заходи по врегулюванню чисельності бродячих собак та привести до норми щільність лисиць на території мисливських угідь. В межах загрозливою зони заборонено полювання на тварин до зняття карантинних обмежень.


Поділитися публікацією: