Поділитися публікацією:

6 липня відбулось освячення оновленого приміщення благодійного фонду «Карітас – Надвірна» Коломийсько-Чернівецької Єпархії УГКЦ та відкриття дитячого християнського табору «Веселі канікули з Богом».

Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василій, Декан Надвірнянський УГКЦ отець Андрій Бакота, директор БФ «Карітас-Надвірна» отець Андрій Будзак, отець-мітрат Богдан Михайлина, отець Михайло Мільчаковський та отець Андрій Василів провели спільну молитву і посвяту приміщення, інформує Надвірнянська міська рада.

IMG_1700

Архієрей Кир Василій поблагословив всіх присутніх та звернувся зі словами Христа: «Дозвольте дітям приходити до Мене». Саме тому з метою виховання в дітях любові до Бога та ближнього, буди добрими та милосердними, організовуються такі табори, де всі учасники мають змогу більше дізнатися про Бога, церкву і своє місце у ній. Правлячий Архієрей Кир Василій подякував директору благодійного фонду, керівникам міста та району, волонтерам, меценатам та всім причетним до оновлення цього приміщення. Щирі слова подяки за підтримку висловив також керівник БФ «Карітас-Надвірна» отець Андрій Будзак, який зазначив, що спільними зусиллями вдалось відремонтувати дане приміщення для зустрічей дітей та проведення їхнього дозвілля. Так само і в минулому році завдяки підтримці небайдужих людей було відкрито соціальну їдальню і за цей час вже роздано понад 3800 безкоштовних обідів.

IMG_1623-768x576

Міський голова Зіновій Андрійович наголосив, що в 2016 році, який був  оголошений Роком Божого Милосердя, в нашому місті з’явився ще один центр доброти і милосердя, де всі потребуючі можуть отримати підтримку та допомогу.

На завершення учасники табору підготували невеликі виступи: співали християнських пісень та танцювали.

Джерело


Поділитися публікацією: