Поділитися публікацією:

Слідчі прокуратури Івано-Франківської області завершили досудове розслідування та передали до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 15 (замах на злочин), ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ст. 246 (незаконна порубка лісу) КК України щодо майстра лісу спеціалізованого агролісгоспу.

Нагадаємо, що 42-річний майстер лісу спричинив шкоду державі в розмірі  215 тис. грн, інформує прес-служба прокуратури області.

Так, у квітні цього року він, з метою збагачення за рахунок розтрати деревини, отримав від місцевого жителя  авансовий платіж у сумі 20000 гривень та 600 доларів США, які привласнив.

В подальшому, зловживаючи своїм службовим становищем та залучивши знайомого лісоруба, майстер лісу дав вказівку на порубку 17 дубів та за допомогою трактора розпочав їх транспортування замовнику.
Однак того ж дня зловмисника викрили правоохоронці. За клопотанням прокуратури його взяли під варту. Наразі досудове розслідування завершено, обвинувальний акт розглядатиме по суті суд.

Джерело


Поділитися публікацією: