Поділитися публікацією:

Сьогодні, 11 липня, під час виїзної наради щодо стану ремонтних робіт на п’яти мостових переходах області голова облдержадміністрації Олег Гончарук анонсував завершення будівництва мостового переходу через річку Бистриця Солотвинська на автомобільній дорозі державного значення Н-10 Стрий – Чернівці – Мамалига в с. Драгомирчани Тисменицького району вже до кінця вересня цього року.

У рамках заходу відбулося інспектування проведених робіт, обговорено дотримання визначених графіків робіт та упередження проблемних питань, які можуть виникати.

IMG_7743_1_1_1

«Для області відбудова мосту у селі Драгомирчани є дуже важливою. З часу повені 2008 року, коли він був зруйнований, проїзд забезпечується завдяки встановленому тимчасовому військовому мосту. Така ситуація є неприпустимою. Завершення цього будівництва дасть змогу перенаправити значні потоки важковагового транспорту в об’їзд Івано-Франківська, що своєю чергою зменшить надмірне навантаження на дорожню інфраструктуру обласного центру, зокрема вул. Набережної ім. В.Стефаника. Окрім того, це створить безпечні умови для водіїв, які перетинають річку в цьому місці», – зазначив Олег Гончарук.

Перший заступник начальника служби автомобільних доріг в області Любомир Семанів відзначив, що обсяг фінансування, передбачений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 14-р «Про розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою 3111020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування», на 2017 рік»,  достатній для завершення робіт з будівництва та введення мосту в експлуатацію. Окрім того, він додав, що станом на десяте липня, при плані – 28,2 млн грн виконано обсяг робіт з будівництва мосту на 10,0 млн грн.

IMG_7736_1

“Галці” стало відомо, що міст у Драгомирчанах відкриють за участі президента України Петра Порошенка.

Також готують до будівництва інші чотири мостові переходи, зокрема, на автомобільних дорогах: Р-38 Богородчани-Гута (Богородчанський район, с. Раковець). Передбачений обсяг фінансування 2,9 млн грн; О 090403 Лука-Коломия (Городенківський район, поблизу с. Незвисько). Передбачений обсяг фінансування 1,6 млн грн; Н-09 Мукачеве-Львів (Яремчанська міська рада, с. Татарів). Передбачений обсяг фінансування 4,98 млн грн; Р-24 Татарів-Кам’янець-Подільський (Верховинський район, с. Криворівня). Передбачений обсяг фінансування 6,08 млн грн.

IMG_7700_1

Джерело

 


Поділитися публікацією: