Росія погрожує депортувати 4 мільйони українців

Поділитися публікацією:

Попередню електронну реєстрацію для в’їзду в Україну у Раді Федерації сприйняли як візовий режим, повідомляє “Сегодня”.

Росія здійснюватиме заходи у відповідь на посилення правил в’їзду на Україну. Про це заявив перший заступник голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки РФ Франц Клінцевич.

“Введення системи попередньої електронної реєстрації для громадян Росії або так званого біометричного контролю – це, по суті справи, встановлення візового режиму між нашими країнами, і його” упаковка “принципового значення не має”, – зазначив Клінцевіч.

Він підкреслив, що, судячи з останніх заяв, Київ вже зважився на введення подібних заходів, “а тому наш обов’язок попередити – відповідні кроки обов’язково отримають відповідь”.

“Про це дуже непросто говорити, але вони певною мірою можуть торкнутися чотирьох мільйонів українців, які працюють в Росії”, – зазначив парламентарій.

Клінцевіч не виключив, їх доведеться попросити покинути РФ, “популярно пояснивши при цьому, що своїм передчасним поверненням на батьківщину вони зобов’язані виключно нинішньому київському режиму”.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко на засіданні РНБО повідомив, що Україна введе біометричний контроль для громадян інших країн, які перетинають кордон, і вже підготовлені відповідні проекти рішень.

За словами секретаря РНБО України Олександра Турчинова, українська влада також має намір ввести систему попередньої електронної реєстрації для громадян Росії, які в’їжджають на територію країни.


Поділитися публікацією: