“Зараз виріжуть його нахрен”, – Марцінків звинуватив журналістів у співпраці з олігархами

Поділитися публікацією:

Міський голова Руслан Марцінків обурений приватизацією заводів в Івано-Франківську та звинуватив у цьому журналістів, – пише КУРС

Емоційний спіч Руслан Марцінків виголосив на оперативній нараді.

Спершу він зазначив, що олігархи крадуть мільярди на Івано-Франківському спиртзаводі, і обурився, що журналісти це не висвітлюють.

“Журналістам нецікаві ці теми, але ми будемо боротися”, – пообіцяв Марцінків.

Відтак обурився станом Міжнародного аеропорту “Івано-Франківськ” і зазначив, що міська рада готова прийняти його у комунальну власність.

Міський голова також розгнівався, що міській раді не вдалося купити Івано-Франківський локомотиворемонтний завод. Він припустив, що аукціон з продажу заводу затіяли під конкретну фірму.

“Але ми будемо боротися! – виголосив мер. – Ми не дамо там зробити перевалочну базу для лісу”.

Насамкінець Марцінків заявив, що “олігархи купили арматурний завод”.

“По арматурному заводу де розслідування? Коли буковелівські олігархи приватизували за 20 мільйонів 10 гектарів землі?! Зараз виріжуть його нахрен”, – обурився Руслан Марцінків, натякаючи, що в цьому чомусь винні журналісти.

Нагадаємо, днями у Фонді державного майна України безрезультатно завершився аукціон з продажу державного пакета акцій ПрАТ “Івано-Франківський локомотиворемонтний завод”. Єдиному учаснику торгів – Івано-Франківській міській раді – відмовили.


Поділитися публікацією: