Гончарук доручив до суботи вивезти підкинуте сміття з-під Франківська, або полетять голови

Поділитися публікацією:

Нагадаємо, упродовж останніх двох тижнів на Прикарпатті вивантажили кількасот тонн сміття, ймовірно зі Львова. Звідки сміття і хто його підкинув у села на Івано-Франківщину, з’ясовують правоохоронці. Тим часом у Львівській ОДА називають цю ситуацію політичною провокацією, – пише КУРС
“Ми проводили нараду з працівниками структур, які будуть попереджувати такі завезення сміття. Було домовлено, що це сміття буде переміщене на полігон. Але в нас була інформація, що сміття з підміських сіл не вивезли, і сьогодні бачимо, що сміття досі тут”, – сказав на місці в Хриплині голова ОДА Олег Гончарук. 
Сільський голова Хриплина Роман Соколик повідомив, що сміття вивозить підприємець, з яким укладена угода. Але не в таких темпах, як би хотілося. “Ситуація непроста, є багато сміття”, – зазначив війт.
2017-07-13_130443
Начальник обласного управління екології Ріяфет Гасимов поінформував, що сміття поступово переміщують на полігон ТПВ у Рибне. Фінансують цей процес підприємці, і виділяють кошти з обласного бюджету. “Гроші є і сміття скоро вивезуть, вивезуть цього тижня”, – пообіцяв Гасимов.
Гончарук дав доручення, щоби станом на суботу, 15 липня, все сміття з підміських сіл було на полігоні. Відповідальним призначив Ріяфета Гасимова. “Інакше з понеділка хтось відповідатиме”, – пригрозив обласний намісник.
2017-07-13_130512
“Треба було два тижні говорити? То не такі великі гроші, щоб то вивезти, треба було, щоб голова облдержадміністрації приїхав сюди дивитись і розказав, як то сміття вивезти?” – насамкінець розійшовся Гончарук.
Нагадаємо, тиждень тому на колегії ОДА Олег Гончарук стверджував, що все сміття з-під Франківська вже прибрали і відправили на полігон.

Обласна влада просить прикарпатців у випадку, коли вони бачать завезення сміття чи дивні фури, фіксувати такі факти і повідомляти про це правоохоронців.

Це вже четвертий випадок, коли в прикарпатських селах невідомі вантажівки скидають відходи.

 


Поділитися публікацією: