Кабмін затвердив склад госпітальних округів в Івано-Франківській області

Поділитися публікацією:

Кабінет міністрів України затвердив перелік та склад госпітальних округів в Івано-Франківській, Кіровоградській та Черкаській областях.

Під час їх підготовки були враховані територіальні особливості регіонів (географічні, шляхи сполучення) для створення максимальної доступності людей до високоякісної медичної допомоги.

Зокрема, в Івано-Франківській області планується створення п’яти госпітальних округів: Івано-Франківського, Калуського, Коломийського, Косівського та Надвірнянського.

Таким чином, на сьогоднішній день округи сформовані в 16 регіонах. Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

Зазначимо, госпітальний округ – це функціональне об’єднання закладів охорони здоров’я, розташованих на відповідній території; забезпечує надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги в повному обсязі населенню цих територій, утворюється на основі критеріїв, встановлених нормативним актом, і діє у відповідності з примірним положенням, яке розробляється та затверджується Моз.

Джерело


Поділитися публікацією: