Поділитися публікацією:

Упродовж травня 2017 року населенням Івано-Франківської області сплачено за житлово-комунальні послуги (без сум перерахованих з бюджету субсидій та пільг) 113,9 мільйонів гривень або 67,9% від нарахованих за цей період сум.

Крім того, 67,8 млн.грн сплачено за електроенергію, пише Фіртка

На кінець травня заборгованість населення зі сплати за централізоване опалення та гаряче водопостачання становила 67,4 млн.грн, з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 42,4 млн.грн, за вивезення побутових відходів – 13,7 млн.грн, з централізованого водопостачання та водовідведення – 4,3 млн.грн, за спожиту електроенергію населення заборгувало 95,8 млн.грн.

Разом з тим, в області спостерігається перевищення сум нарахованих бюджетних коштів (субсидій та пільг для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг) організаціям, що надають домогосподарствам послуги, над вартістю фактично спожитих послуг: з газопостачання – на 175,7 млн.грн. Середні нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт. год) на одного власника особового рахунку у становили 782,4 грн.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2003 № 976 «Про затвердження Порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення 2 поточних платежів за житлово-комунальні послуги» у січні–травні поточного року з населенням було укладено 802 договори щодо погашення реструктуризованої заборгованості на загальну суму 3,8 млн.грн. Сума внесених платежів з урахуванням довгострокових договорів становила 1,9 млн.грн.


Поділитися публікацією: