Поділитися публікацією:

На останній сесії депутати обласної ради затвердили планування території Івано-Франківської області. Зокрема, видобуток природних ресурсів, індустріальні центри, вузькоколійки, розвиток рекреації, удосконалення та розвиток транспортної мережі тощо.

Схема планування території області – це основний містобудівний документ регіонального рівня, необхідний для розробки соціально-економічних програм як області в цілому, так і кожного району зокрема, пояснює заступник начальника управління архітектури та містобудування ОДА Ігор Шевчук, – інформує  «ГК».

Цікавою пропозицією розробників схеми будування є створення п’ятнадцятикілометрової канатної дороги між Яремче та Буковелемна висоті 25 метрів. Реалізація будівництва планується через перезавантаження дороги Мукачево — Львів.

Ще один аспект розвитку транспортного сполучення – перспектива будівництва залізничної колії, яка відповідатиме міжнародним стандартам. Вона йтиме майже паралельно існуючій і зв’язуватиме Варшаву та Бухарест.

Всі рекреаційні зони у перспективі будуть об’єднані регіональною дорогою з початком у Мислівці Долинського району. Окрім того, у населених пунктах уздовж річок Дністра, Лімниці, Бистриць та інших запроектовані рекреаційні туристичні зони. Це будуть місця відпочинку як для приїжджих туристів, так і для місцевого населення.

Більше подробиць — у публікації “ Івано-Франківськ, Коломия та Калуш – активні міста в економічному розвитку”.


Поділитися публікацією: