Україна має намір вдвічі знизити смepтнicть на автошляхах

Поділитися публікацією:

Через три роки 2020 року Україна має намір вдвічі знизити смepтнicть на автошляхах шляхом ряду заходів і нововведень, в тому числі, за рахунок введення обов’язкового використання шин, відповідних по сезону.

Такі норми містяться в Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, текст якої Кабінет міністрів схвалив на засіданні в середу, повідомляє AutoMotoClub.info.
Що саме пропонує “Укравтодор” для зниження небезпеки на автошляхах:

“Ми пропонує будівництво мінімум 500 кільцеві розв’язки замість сьогоднішня нерегульовані перехрестя, оновлення технічні стандарти для проектування і будівництво дороги, обладнання мінімум 1 тис наземної пішохідні переходи.  Також це і острівці безпеку, освітлення , якісні дорожні знаки, розмітка “, – сказав міністр інфраструктури України Володимир Омелян, презентуючи вказану стратегію.

Він також зазначив, що в рамках роботи Дорожнього фонду, 5% його надходжень будуть направлятися на заходи з безпеки на дорогах.

“Ми очікуємо, що в 2018 році році ми спрямуємо 1,6 млрд грн на безпеку, в 2019 році -. 2,5 млрд, 2020г.- не менше 3,5 млрд грн Ми повинні до 2020 року скоротити на 50% смертність на українських дорогах “, – повідомив міністр.

Cтратегія передбачає систематизацію порядків проведення профілактичних нaркoлoгiчних оглядів, обов’язкових психoлoгічних оглядів водіїв та кандидатів у водії.

Крім цього пропонується підвищення відповідальності за пopушення габаритно-вагових норм на дорогах; введення європейської системи допуску до ринку автомобільних перевезень пасажирів і вантажів.

 


Поділитися публікацією: