Поділитися публікацією:

Зловмисники збували фальшивки переважно у західних областях – Тернопільській, Львівській, Волинській та Івано-Франківській.

У результаті спільних оперативно-розшукових заходів, проведених співробітниками управління Національної поліції Тернопільщини, працівниками прокуратури, управління СБУ, Департаменту захисту економіки, вдалося вийти на слід злочинного угруповання, що займалося виготовленням та збутом фальшивої валюти.

Друк фальшивих банкнот був дуже якісним і містив значну кількість захисних елементів. Відтак відрізнити їх від справжніх купюр без спеціального обладнання було нереально. Зловмисники збували фальшивки переважно у західних областях – Тернопільській, Львівській, Волинській та Івано-Франківській.

2017-07-18_010723

Правоохоронці провели 15 обшуків у помешканнях й офісах зловмисників та вилучили банкноти з ознаками підроблення, а також численні знаряддя та розхідні матеріали для виготовлення фальшивок – кліше, прозорі плівки із зображеннями банкнот, спеціально підготовлені аркуші паперу з нанесеною розміткою контурів купюр та відтисками портрета Франкліна, комп’ютерну техніку тощо, інформує відділ комунікації поліції Тернопільської області.

2017-07-18_010716

Попередньо відомо, що масове виготовлення фальшивих купюр американської валюти здійснювалося на обладнанні поліграфічного комбінату, яке розміщувалося в емальованому цеху у Львові.  Обладнання арештовано.

За попередньою оцінкою фахівців, вдалося запобігти підробленню та потраплянню у відкритий обіг валюти на суму понад 6 мільйонів доларів США.

Досудове розслідування триває.


Поділитися публікацією: