Поділитися публікацією:

16 липня відзначали День села Старі Богородчани.

Святкове дійство проходило на сільському стадіоні, де зібралася майже вся громада. Урочистості розпочав церковний хор Української Греко-Католицької Церкви Різдва Пресвятої Богородиці с. Старі Богородчани. На початку заходів усіх присутніх благословили священики о. Любомир (настоятель УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці), о. Анатолій (настоятель УПЦ КП Св. Юрія) та старший військовий капелан оперативного командування «Захід» о. Іван Креховецький , який нагородив грамотами Капеланської служби Івано-Франківської єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату жителів громади – учасників Антитерористичної операції.
Учасники свята хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто загинув у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність нашої держави.
З вітальним словом до громади звернувся сільський голова Ярослав Здерка, який привітав усіх з 576 річницею першої згадки про село Старі Богородчани та подякував жителям села, депутатам сільської ради, членам виконкому, старостам сіл за активну громадянську позицію та вклад, який вони роблять у розвиток громади. Керівники сільської ради вручили грамоти та подяки сільської ради тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села. Цінні подарунки від сільської ради отримали наймолодший та найстарший жителі села, наймолодша та найстарша подружні пари, іменинники, інформує Богородчанська РДА.

Перший заступник голови райдержадміністрації Василь Петришин у своєму виступі відзначив, що Старі Богородчани завжди йшли попереду в економічному розвитку району і на сьогоднішній день Старобогородчанська громада першою серед інших громад району стала на шлях децентралізації та об’єднання.
Місцеві виконавці та гості свята подарували жителям громади святковий концерт.


Поділитися публікацією: