Поділитися публікацією:

 

Користувачів мережі вразила історія про жахи української медицини на прикладі центральної лікарні міста Генічеськ Херсонської області.

Про свій негативний досвід розповіла в Facebook відома українська сценаристка Аліна Семерякова, дочка якої під час відпочинку на морі захворіла гнійною ангіною.

За її словами, швидка допомога відмовилася їхати на виклик, не дивлячись на те, що у дівчинки була температура 43.

“Швидка, яка відмовилася їхати за дитиною 20 км на стрілку о 6 ранку – везіть самі, машин немає. Тільки зателефонуйте ще раз на 103 і відмініть виклик, а то нас лаяти будуть”, – написала вона.

Семерякова розповіла, що в лікарні їй довелося зіткнутися з тотальною корупцією медичного персоналу.

“Аналізи з ранку натщесерце.

– Коли результат?

– О 13.00

– А через годину? 100 гривень.

– Все буде.

Летять купюри направо і наліво. Купують нам шанс, швидкість і якість. Лікарі дякують, як меценатів. Лікарня, яка пережила бомбардування курортними сезонами. Персонал, що ненавидить курортників і літо. Жодної приватної клініки”, – розповіла вона.

Семерякову також вразила крапельниця в інфекційному відділенні лікарні, яка представляла собою пластикову пляшку на вішалці для одягу.

974677 431954

“Країна, в якій виживають найсильніші. Країна, де важко жити і легко вмирати. Країна, яку я не кину, але дитину відправлю подалі й назавжди”, – уклала вона.

У свою чергу коментатори розділили обурення автора, запропонувавши донести цю історію до Міністерства охорони здоров’я.

Джерело

 


Поділитися публікацією: