Поділитися публікацією:

Фонд державного майна України продає майновий комплекс колишнього державного підприємства “Коломийська паперова фабрика”.

Підприємство ще в 2011 році було включене до переліку об’єктів державної власності групи А, що підлягають приватизації шляхом продажу з аукціону.
Через рік фабрика припинила виробництво, пише “Побудовано”.
Фонд держмайна виставив на торги єдиний майновий комплекс до складу якого входять будівля зошитного цеху, киснева споруда, 2 склади готової продукції, 2 матеріальні склади, незавершене будівництво – 10 од., машини та обладнання – 75 од., транспортні засоби – 4 од. та інші необоротні активи.
Підприємство розташовано на земельній площею 53256,01 кв. м.
Стартова ціна об’єкта – 7,116 млн грн.
Електронні торги відбудуться 7 серпня. За проведення аукціону відповідає товарна біржа “Універсальна товарно-сировинна біржа”. Прийом заявок від учасників завершується 3 серпня.
Нагадаємо, аукціон з продажу майна Коломийської паперової фабрики відбувається не вперше. Попередні торги пройшли у березні. Тоді початкова ціна лоту становила майже 14 млн грн. Це у два рази більше від нової заявленої ціни.
Крім того, 2016 році фабрика опинилася у центрі корупційного скандалу. Тоді правоохоронці викрили начальника регіонального відділення Фонду державного майна України в Івано-Франківській області Зіновія Жовніра під час одержання ним частини хабара у розмірі 20 тис доларів від посередника.
Жовнір вимагав неправомірну вигоду у розмірі 150 тис. доларів за сприяння у зменшенні оціночної вартості приміщень ДП “Коломийська паперова фабрика” на 8 млн грн під час їх приватизації.
Також за останній період на фабриці відбулося чотири пожежі.

Джерело


Поділитися публікацією: