Поділитися публікацією:

Згідно опитування 69% українців ніколи у своєму житті не бували за кордоном, а за останній рік 86% українців не виїжджали з країни за кордон

Про це свідчать результати соцопитування компанії Research&Branding Group.

Згідно опитування 69% українців ніколи у своєму житті не бували за кордоном, а за останній рік, лише 14% українців їздили за кордон.

Найбільше подорожують жителі Західної України, де менше тих, хто жодного разу в житті не їздив за кордон (54% проти 70-78% в інших регіонах). Жителі західних областей також значно частіше, ніж в інших регіонах виїжджають за кордон на заробітки (17% на Західній Україні проти 1-3% в інших регіонах) та в робочі відрядження (7% на Західній Україні проти 2-4% в інших регіонах ).

Основними цілями закордонних поїздок близько третини (29%) українців, які бували за кордоном, є туристичні подорожі (11%), відвідини родичів і друзів (7%), а також заробітки (6%) і робочі відрядження (4%).

Сільські жителі рідше, ніж містяни виїжджають за кордон на відпочинок (8% сільських жителів проти 12-14% містян), але частіше на заробітки (10% сільських жителів проти 4% містян).

Також дещо частіше, ніж по країні в цілому, за останній рік відвідували закордонні країни українці у віці 18-49 років (18%).

Опитування проводилося в період 15-24 червня  (за винятком непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей, АР Крим, та Севастополя). Ймовірність похибки складає ± 2,4%.

Джерело


Поділитися публікацією: