Поділитися публікацією:

В Івано-Франківську 20 липня влаштували засідання колегії Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області.


Мова йшла, зокрема, про виявлення порушень в сфері охорони довкілля, інформує “Галка”.

Ігор Яківчук, перший заступник начальника обласної екоінспекції, повідомив, що за 2017-ий рік інспекцією нараховано 4 мільйони 500 тисяч стягнень до бюджету, півтора мільйона вже стягнено з порушників до казни. За минулий рік  штрафів за порушення правил охорони довкілля нараховано на 31 мільйон, справи розглядаються у суді. Половина від усіх коштів мають надійти до місцевих бюджетів. Як наголосив Яківчук, це говорить про те, що є джерела для фінансування заходів з охорони довкілля на місцевому рівні.

Чиновник повідомив, що за півроку екоінспекція провела 326 перевірок, з них – 65 позапланових, у відповідь на звернення.

Ігор Стефурак, начальник обласної Держекоінспекції додав, що виявлено значні порушення вирубувань дерев. Наприклад, на два мільйони триста тисяч нараховано збитків в одному Ворохтянському лісгоспі. Винним визнали одного майстра лісу, проте справа затягується у суді і до бюджету не надійшли кошти.

У Делятинському лісгоспі – чотири мільйони штрафів за незаконні рубки, а директор підприємства досі на місці.

“У Космачі був випадок, коли сироту за три дерева покарали, а тут такі обсяги і ніхто за це не відповідає”, – заявив Стефурак.

 

2017-07-20_114252

2017-07-20_114302


Поділитися публікацією: