Минулої доби на Прикарпатті виникли 7 пожеж

Поділитися публікацією:

20 липня о 00:34 у Калуші по вулиці Литвина виникла пожежа в кімнаті квартири на другому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку. Вогнем пошкоджено меблі.
На пожежі врятовано 53-річного власника квартири. Через сильне задимлення у приміщенні рятувальники 11 хвилин працювали у апаратах захисту органів дихання та зору. Причина виникнення пожежі встановлюється.
20 липня о 15:19 в селі Русів Снятинського району виникла пожежа перекриття та речей домашнього вжитку на горищі житлового будинку. Причина виникнення пожежі встановлюється.
20 липня о 15:43 у місті Івано-Франківськ по вулиці Гоголя загорілася суха трава на стадіоні НВК Школи гімназії №3. Причина виникнення пожежі встановлюється.
20 липня о 16:29 в селі Гончарів Тлумацького району виникла пожежа на сільськогосподарському полі ТзОВ Філія «Перспектива». Вогнем знищено посіви пшениці на корені та стерню. Причина виникнення пожежі з’ясовується.
20 липня о 22:45 в селі Росільна Богородчанського району сталася пожежа дерев’яної господарської будівлі. Вогнем знищено господарську будівлю, пошкоджено 1 т сіна, речі домашнього вжитку та сільськогосподарський інвентар. Причина виникнення пожежі встановлюється.
З початку року на Прикарпатті зареєстровано 1823 пожежі

Повідомляє  Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.


Поділитися публікацією: